Věrnostní program Wolf Street Vape

Věrné zákazníky co se vrací za kvalitou odměníme

Dali jsme si na čas, protože jsme chtěli přijít s něčím výjimečným. Něčím, co oceníte a je na trhu bezkonkurenční. Ten čas právě nastal. Dovolte nám tedy představit náš věrnostní program, který funguje pro všechny koncové zákazníky.

Každý nákup, co provedete po přihlášení na účet e-shopu, si systém pamatuje. Pokud dosáhnete požadované hranice pro slevu, dostanete ji už při dalším nákupu. Sleva je viditelná na každém produktu ihned po přihlášení. Jak výši Vaší slevy zobrazit se dozvíte níže.

Výhody programu čerpáte automaticky po přihlášení. Ti, kteří prováděli nákupy jako registrovaní a přihlášení zákazníci čerpají výhody nyní za součet jejich nákupů uskutečněných v minulosti.

Věrnostní program Wolf Street Vape 

 V anketě jste dali přednost dárkům a kombinaci programů, a tak Vám přineseme i aktualizaci systému odměn. Systémy pracují nezávisle a souběžně.

Anketa

Dodatečné, avšak důležité informace

Výši aktuálních slev si můžete po přihlášení prohlédnout takto

Jak zjisti slevu Wolf Street Vape

Dodatečná sleva

Rádi vám přidáme dodatečnou slevu. Pravdivým a popisným hodnocením zboží na heuréce, Facebooku či jiných mediích nebo přínosem vaperské komunitě můžete získat dodatečnou slevu, a to nad rámec tohoto programu. Musíme však být schopni Vás jako autora příspěvku v seznamu zákazníku dohledat či takový čin si ověřit nebo se oněm dovědět.

Slevové kupóny

Slevové kupóny se dále automaticky generovat nebudou. Jsou však stále platné! Systém generoval stovky emailů s kupóny a ty pak končili i ve spamu. Podívejte se, nemáte-li ve spamu nějaký kupón a zároveň si naši emailovou/doménovou adresu z filtrování spamu odstraňte. Tento kupón můžete stále použít a slevu si o to více navýšit. Do budoucna je chceme využívat na vyjímečné akce.

Věrnostní body

Věrnostní body u nás sbírat nemůžete. Nejsou pro zákazníky tak výhodné. Chcete-li o rozdílu slev a bodů vědět více, napište nám, nebo zavolejte.

Slevy mohou být omezené dle produktu

Slevy na některé produkty jsou omezené. Prodávat je pod nákupní cenou či prodělávat díky nákladům na dopravu by znamenal konec naší existence.

Počítají se tři roky

Nákupy se počítají za poslední 3 roky. To znamená, že nákupy uskutečněné před čtyřmi roky se do součtu již nepočítají. Neexistujeme sice ještě tak dlouho, ale rozhodně myslíme do budoucna.

Simulace výhodnosti

Zde naleznete porovnání ušetřených peněz na simulaci nákupu u nás a u jiných firem na českém trhu. Model nemůže zohlednit dodatečné, individuální, slevy. Y (vertikálně) - ušetřená částka, X (horizontálně) - fiktivní nákupy. Poslední 3 nákupy jsou za nereálné částky, aby tabulka nebyla obrovská.

 Porovnání věrnostní programů

  • Vyhrazujeme si právo na změnu nebude-li výkonnost programu splňovat očekávání.
  • Platnost programu od: 6.8.2017

 

Užívejte si kvalitního a originálního zboží

To je náš cíl a z toho plyne i naše spokojenost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení