Blood Sukka, Dusk a Dawn

VIDEO Ochutnávka od Karotky

V této úplně první recenzi zboží z Wolf Street Vape Karotka představil novou příchuť Blood Sukka, společně s klasickými eliquidy a příchutěmi od Vampire Vape: Dawn a Dusk.

Všechny příchutě do eliquidů Karotka míchal na 7 % - 10 %. Pokud byste si je chtěli udělat, musíte tedy doplnit ještě 90 % - 93 % báze. Nemusíte, jak výrobce udává, míchat na 10 % - 20 %, protože i nižší poměr vám přivodí příjemné chvilky, stejné, jaké si užil Karotka.

Ochutnávka příchutě Blood Sukka

vyslovujte [blad suka]

Nová příchuť na míchání eliquidů Blood Sukka

Pro Karotku byla Blood Sukka velmi příjemným překvapením a popsal ji jako „mnohem jemnější než ty ostatní“.

Hlavními nástroji podání chuti byly červené, ovocné, bobule. Blíže popsatelné jako třešně, které tvoří samotný základ této, příchutě. Karotka to shrnul jako: „velmi dobrá třešňová chuť, ne však klasických třešní, ale spíš párty třešniček, co se hází do drinků“. Chuť třešňových bobulí pak, dle Karotky, doplňuje chuť lesního ovoce a ještě jedna, kterou nazval chuť "čaje o páté".

Spodní noty v repertoáru chutí hrají anýz a led, který celou příchuť jakoby zaobalí. Anýz v celé symfonii nepůsobil tak útočně, jako u ostatních eliquidů a spíš doplňoval komplexnost celého spojení všech chutí.

Ochutnávka příchutě Dusk

vyslovujte [dask]. Pozn. jedna z našich opravdu oblíbených pro šlukování...

Eliquid%20Dusk%20od%20Vampire%20Vape%20z%20Wolf%20Street%20Vape Příchuť Dusk od Vampire Vape z Wolf Street Vape

Je podle Karotky "jednoduchá příchuť, ale opravdu dobrá". Základem této příchutě je, dle Karotky, citronáda. Avšak nenajdete v ní takřka žádný cukr.

„Vše celkově zjemňuje chuť čerstvých malin, které však rozhodně nechutnají jako umělé. Jejich chuť není útočná ani suchá.“

Na konci, při potáhnutí, si v eliquidu lze vychutnat jemné pohlazení od trošky anýzu, či lékořice a kapky mentolu, který vyvolává pocit vychlazené limonády.

Karotka se ke konci recenze přiznal, že má rád citrónové „limči“ a tahle se podle něj opravdu povedla, takže za něj „rozhodně supr“.

Karotka dostal na test a porovnání i eliquid o síle 3mg. Liquidy Vampire Vape o síle  3mg „jsou jemnější a rozhodně nezvedají mandle, jako jiné eliquidy. Mandle, které i několik desítek let už vlastně nemáte“. 

Ve zkratce, eliquid chutná velmi podobně ja výše popsaná příchuť, je však výraznější. Což si vykládáme tak, že výrobce pravděpodobně míchá ve vyšším poměru příchutě a báze.

Na závěr Karotka přiznal, že v eliquidu cítí jakoby "dotek okurky".

Ochutnávka příchutě Dawn

vyslovujte [dón]

 E-liquid%20Dawn%20od%20Vampire%20Vape%20z%20Wolf%20Street%20Vape Příchuť Dawn od Vampire Vape z Wolf Street Vape

Příchuť Dawn Karotka popsal jako mix lesního ovoce, ze které nejvíce vystupuje dominantní ostružina, doplněná malinami, které se však projevují mnohem jemněji. Celou kombinaci pak doplňuje lékořice a led. Led, který je "v pohodě" a rozhodně není nepříjemný. U této příchutě, jak ledovost, tak lékořice nejsou nikterak útočné, nicméně lékořice rozhodně neplandá v závěsu ostatních chutí.

Eliquid Dawn už však byla jiná káva, nebo spíš ledové osvěžení. Tento eliquid Karotku doslova "sejmul". Cele podání chuti vnímal jako "úplně naruby".

Při potahu celý člověk okamžitě zmrzne. Promění se v led nebo v mentolovou kytku či z čeho se míchá mentol“.

Lékořice s lesním ovocem nastupuje až v druhé vlně vjemů, společně s "bonbónovostí", kterou zapomněl zmínit u předtím popisování příchutě.

„Je to ideální eliquid na léto, pokud je vám opravdu vedro a vy zrovna nemáte po ruce bazén od Bauhausu.

Celé koštování Karotka uzavřel slovy "Je to fakticky masakr, je to děsivá věc." 

Pozn: ...a to ještě neochutnal Attraction. Už se těšíme na tuto recenzi :) 

Za tuto recenzi jsme Karotkovi nesmírně vděční a posíláme ještě jednou "díky". Nedokážete si ani představit, jak zvláštní a zároveň složité, je popisovat chutě. Jsme rádi za každé další informace a recenze od zákazníku, které mohou pomoci při rozhodování ostatním.

Celé video pak můžete shlédnout zde: