Příchutě Shortz od Vampire Vape

Nejprodávanější

4 položek celkem
Příchuť od Vampire Vape z edice Shortz Cool Blue Slush z Wolf Street Vape
449 Kč

Rozkošné spojení borůvek a malin co vás osvěží a ochladí na výdechu. Připomínající tu starou, dobře známou, modrou ledovou tříšť, co každý zná a miluje.

Příchuť od Vampire Vape z edice Shortz Cool Green Slush z Wolf Street Vape
449 Kč

Vyvážená směs sladkých a kyselých tónů s citrusem co pošimrá na jazyku a zchladí v jakémkoliv počasí. Nejlepší vape pro horké letní dny.

Příchuť od Vampire Vape z edice Shortz Cool Red Slush z Wolf Street Vape
449 Kč

Díky tomuto sladkému, až šílenému, spojení malin a jahod zůstanete toto léto omlazení a zchlazení.

Příchuť od Vampire Vape z edice Shortz Cool Yellow Slush z Wolf Street Vape
449 Kč

Exploze všeho vašeho oblíbeného tropického ovoce vytváří jednu s nejšťavnatějších, osvěžujících a dlouho působících chutí. S jistotou navozuje pouze pozitivní letní pocity.

Vampire Vape nabízí 4 různé příchutě z edice zvané Shortz: Cool Yellow Slush, Cool Blue Slush, Cool Green Slush a Cool Red Slush.
Jendá se o příchutě Shake and Vape se základem v poměru 70 VG / 30 PG.

Aromata jsou baleny do 75 ml lahviček. Obsahují 50 ml koncentrované příchutě. Jedná se o polotovar, do kterého je potřeba přidat 10-25 ml báze bez nikotinu nebo 10-25 ml booster s nikotinem.

Stačí odšroubovat víčko, sundat plnící hrdlo, nalít 10-25 ml báze či boosteru a obráceným postupem složit. Dále zašroubovat a pořádně zaštěrchat. Váš nový e-liquid o objemu 75ml je následně připraven k vapování. Není třeba nechat zrát. Tímto postupem získáte 75ml originálního eliquidu, stejného jako míchaného výrobcem a to za bezkonkurenční cenu.