Příchutě V by Black Note z USA/Itálie

Nejprodávanější

9 položek celkem
Prichut V by Black Note z Wolf Street Vape American Blend
299 Kč

Mix přírodních extraktů z tabákových odrůd Virginia a Burley. Jemná ale zároveň kořeněná chuť typická pro Americké značky tabáku určené k uspokojení těch nejnáročnějších vaperů.

Prichut V by Black Note z Wolf Street Vape Burley
299 Kč

Tabák Burley vyrostl na úrodné sopečné půdě v okolí sopky Vesuv a dozrál pod horkým italským sluncem. Jeho plnou chuť ocení především příznivci silných tabákových chutí. 

Prichut V by Black Note z Wolf Street Vape Cavendish
299 Kč

Spojení výběrových tabáku Virginia a Burley s lehkými tóny melasy a medu dává této směsi aromatickou, lehce sladkou chuť.  

Prichut V by Black Note z Wolf Street Vape Havana
Momentálně nedostupné
299 Kč

Intenzivní a temné aroma věhlasných kubánských doutníků se ukrývá v příchuti Havana. 

Prichut V by Black Note z Wolf Street Vape Kentucky
299 Kč

Tabáková lahůdka z prosluněného Kentucky. Prvotřídní listy tohoto tabáku jsou sušeny pod žhavými slunečními paprsky, které umožní rozvinutí plné a výrazné tabákové chuti s...

Prichut V by Black Note z Wolf Street Vape Latakia
299 Kč

Intenzívní chuť syrského tabáku Latakia má netradiční pepřově kouřový nádech, který vznikl díky "uzení" vybraných tabákových listů za použití aromatického dřeva a bylin. 

Prichut V by Black Note z Wolf Street Vape Oriental
299 Kč

Směsice orientálních tabáků s výraznou kořeněnou chutí.

Prichut V by Black Note z Wolf Street Vape Perique
299 Kč

Intenzivní americký tabák s výrazným ovocným aroma a jemně sladkým tónem v závěru, fermentovaný v ořechových sudech používaných pro uskladnění whisky. 

Prichut V by Black Note z Wolf Street Vape Virginia
299 Kč

Viržinský tabák patří k těm nejoblíbenějším odrůdám tabáku po celém světě. Skvěle vyvážená a silně osobitá chuť s jemnou nasládlostí a dřevitou notou v závěru....

V by Black Note je edice autentických tabákových příchutí, které jsou vyráběny z extraktů tabákových listu. Chuť výsledného e-liquidu namíchaného z těchto příchutí je organická a představuje věrnou chuť skutečného tabáku. Příchutě V by Black Note neobsahují žádné umělé ochucovadla nebo látky neorganického původu. Tyto luxusní tabákové příchutě vznikly za spolupráce firmy Vaporificio a Black Note. 

V by Black Note logo velke