Vážení zákazníci, v době od 13.8. do 24.8. je možné osobní vyzvednutí zásilek v pracovní dny v těchto hodinách 10:00 – 13:00 a 15:00 – 17:00. Tým WSV.

SpiderLab Flavours

Stránky výrobce: SpiderLab Flavours

Německý výrobce příchutí SpiderLab Flavours z Wolf Street Vape

Kluci z německého SpiderLab Flavours se rozhodli svými pavouky pěkně zamotat všechny ty žraloky a jim podobné. Příchutě tohoto typu jsou velmi jednoduché na přípravu a bonus v podobě Chubby Gorilla lahvičky je bezkonkurenční.

Cena

199199
1199199
5 položek celkem
Příchuť pro e liquid SpiderLab Big Mamas Vanilla 12ml z Wolf Street Vape
199 Kč

Pravý, teplý a s láskou připravený puding z babiččiny kuchyně. Posypaný skořicí.

Příchut SpierLab Cactus Lemon Mango z Wolf street vape
199 Kč

Tento neuvěřitelný ovocný koktejl v sobě skrývá sladkou kaktusovou dužinu doplněnou šťavnatým mangem a osvěžujícím citronem. Lahodný mix, který vyzve vaše smysly ke krátké...

Příchuť pro e liquid SpiderLab Crazy Strawberry 12ml z Wolf Street Vape
199 Kč

Pod sluncem vyzrálá, delikátní, jahoda ponořená do sladkého smetanového krému s jemnou vanilkovou polevou. To by však nebyla šílená jahoda (= crazy strawberry) pokud by do...

Příchuť pro e liquid SpiderLab Honey Milk 12ml z Wolf Street Vape
199 Kč

Měli jste někdy v zimě servírovanou sklenici teplého mléka s medem? Jsme si jistí, že tento nostalgický pocit se ve vás po ochutnání znovu probudí.

Příchuť pro e liquid SpiderLab Sour Berries 12ml z Wolf Street Vape
199 Kč

Nesrovnatelná chuť směsi sladkých jahod a čerstvých borůvek, které společně s kyselou notou navozují chuť podobnou některým sladkokyselým želé-páskům.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem