GeekVape Ammit Dual V2 RTA

819 Kč / ks 799 Kč / ks 819 Kč / ks 819 Kč / ks od 799 Kč / ks 677 Kč bez DPH 660 Kč bez DPH 677 Kč bez DPH 677 Kč bez DPH od 660 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Dvouspirálkový následovník Ammit 25 RTA pro ještě lepší podání chutí a hutnější produkci páry. Jednoduché vrchní plnění a rozšířitelná kapacita na 6 ml z něj dělá favorita segmentu RTA atomizérů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato dvouspirálková verze navazuje na osvědčenou základnu předchozích "Ammitů" s třídimenzionálním přísunem vzduchu ke spirálkám. Přináší bezsloupkovou základnu se systémem dynamického přísunem vzduchu a rozšířitelnou kapacitu.

Trojrozměrný přísun vzduchu

Ammit Dual V2, stejně jako Kylin RTA, posouvá prokreslenost chuti a množství produkovaného aerosolu z RTA na další úroveň. Zodpovědné za to jsou vícesměrové kanálky přísunu vzduchu ke spirálkám, které jsou nyní v páru a, jako u předchůdce, přímo zabudované do základny. Spirálky tak ofukují ze spodu i zboku. Kónické tvarování stropu komory umocňuje přímé podání chutí a zabraňuje vzniku mrtvé kapsy, kde by docházelo ke kondenzaci a shromažďování zbytků aerosolu. Přísun vzduchu lze regulovat spodním kroužkem, který má systém stupňů a tak jek každá změna potvrzena jemným kliknutím a pomáhá zamezit nechtěnému přenastavení.

 

Rozšířitelná kapacita až na 6 ml

Stejně jako jednospirálková verze 25mm i verze Dual přichází v základním balení s adaptérem a větším sklem pro rozšíření základní kapacity 3 ml na 6 ml.

 

Snadné plnění

Díky odšroubovatelnému víčku, regulovatelnému přísunu eliquidu do základny, které snadno uzavřete - a měli byste vždy při plnění, se plnění stává hračkou. Velké otvory pod víčkem, v případě použití adaptéru, snadno pojmou i větší kapátka. Bez adaptéru nejste vůbec omezeni. Odkryje se vám kompletní prostor mezi hranou skla zásobníku a komínem.

 

Náustky typu 810 i 510

Ammit Dual V2 je navržený pro náustky 810 (Goon / Kennedy) a tak si i ti náročnější na množství podávaného vzduchu přijdou na své. Náustky sedí velmi dobře. Nejsou těsněním umístěného ve víčku drženy moc ani málo. Prostě tak jak to má být.

 

Obsah balení

 • 1 x GeekVape Ammit Dual V2 RTA
 • 1 x rozšíření komínu pro zvýšení kapacity
 • 1 x adaptér vrchního plnění
  • součást druhé verze
 • 1 x náhradní sklo 3 ml
 • 1 x náhradní sklo 6 ml
 • 1 x adaptér na náustky 510
 • šroubováček tvaru T
 • záslepku pro jednospirálkový provoz
 • Sáček náhradních dílu
 • návod v angličtině
 

Doplňkové parametry

Kategorie: RTA - Tanky - atomizéry se zásobníkem
Záruka: 2 roky
Kapacita: 6 ml, 3 ml
Průměr: 25 mm, 27 mm v nejširším bodě
Spirálek: 1-2
? 510 konektor: Ano

Videorecenze od DJLsb Vapes s detailním rozpborem - verze 1 (angličtina)

Videorecenze od Mike Vapes (angličtina)

Videorecenze od RiP Trippers (angličtina)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: