DOVPO Variant Squonk RDA

799 Kč / ks 660 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Kapačka s velkou čtyř-sloupkovou základnou, vychytaným airflow a možností squonkování bez nutnosti výměny centerpinu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchý design klasicky tvarovaného RDA je doplněn vkusným logem a nápadným náustkem typu 810. Průměr kapačky Variant od DOVPO činí 24mm a uvnitř ukrývá velkou čtyř-sloupkovou základnu určenou pro dvě spirálky. Prostorná základna má dostatek místa i pro poměrně velké spirálky.

Uprostřed základny se nachází nastavovací centerpin, který se povoluje a utahuje plochým šroubovákem. V případě utažení centerpinu je Variant RDA určen pro použití na klasickém modu. Pokud budete chtít atomizér použít na squonkovacím modu, stačí centerpin povolit, tím se zpřístupní otvor pro přísun eliquidu ze squonkovací lahvičky. Pěkná hloubka bazénu zaručuje dostatečný prostor pro vatu i e-liquid.

Přísun vzduchu ke spirálkám je zajištěn z každé strany osmy kulatými otvory, které jsou umístěny ve dvou sloupcích. Skvěle navržená regulace vzduchu umožňuje uzavření airflow otvorů buď z vrchu nebo zespodu. Díky tomu je možné si pohodlně nastavit odkud má vzduch spirálku ofukovat. 

Variant RDA vznikl za spolupráce s TVCreation a je na něm znát nápadná podobnost s Drop RDA. Přidáním několika vylepšení vznikl skvělý atomizér, který potěší jistě spoustu příznivců kapaček a squonkování. 

Doplňkové parametry

Kategorie: RDA - Kapací atomizéry, kapačky
Záruka: 2 roky
Průměr: 24mm
Spirálek: 2
? 510 konektor: Ano, BF pin systém
Obsah balení: náhradní šroubky, náhradní těsnění, šroubováček, Variant RDA

Video test Dovpo Variant RDA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: