Toffee Apple od Vampire Vape - Příchuť

27 Kč 329 Kč od 27 Kč –44 % –50 % až –50 %
Toffee Apple by Vampire Vape from Wolf Street Vape
27 Kč 329 Kč od 27 Kč –44 % –50 % až –50 % 15 Kč / ks 165 Kč / ks od 15 Kč / ks 12 Kč bez DPH 136 Kč bez DPH od 12 Kč bez DPH 75 Kč / 10 ml 55 Kč / 10 ml
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
- 22.1.2021 Zvolte variantu

Tato příchuť vás vytáhne z vaší komfortní zóny a přivede vás do říše mučeného ovoce. Nevinné jablko bylo propíchnuto hůlkou a poté ponořeno do husté a velmi horké karamelové polevy. Velice sladká a zatraceně jablečná příchuť! Sleva z důvodu expirace: 4/2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si dokonalý svět z pohledu jablka. Ale potom se to stane: jste s milující silou utrženi z větve a propíchnuti hůlkou. Bolest je skvělá, ale to nestačí. Aby bylo dílo dokonáno, jste ponořeni do vroucího karamelu, který na vaší kůži rychle zasychá a uvězní vás v neuvěřitelně sladké skořápce.

Všechny tyto zvěrstva vezmeme na sebe, abychom vám mohli nabídnout tak příjemně sladkou a přesto mírně kyselou chuť.

Koncentrát příchutě na bázi PG pro eliquidy. Dle požadované intenzity chuti jej míchejte mezi 10-15% jak doporučuje výrobce. Můžete však i v menší koncentraci, záleží na Vás. Lahvička o obsahu přibližně 30ml.

Všechny příchutě od VV jsou vyrobeny z ingrediencí nejvyšší kvality ve Velké Británii a v čistých prostorách od tvorby až po plnění. Všechny koncentráty příchutí mají dobu spotřeby a číslo šarže.  Vzorky z výroby jsou uchovávány pro testování v budoucnu, k zajištění nejvyšší kvality. Když neprojde kontrolou kvality, neopouští prostory.


*Příchuť samotná není určena k vapovaní je určena pro osobní, nikoliv komerční použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Vampire Vape z Velké Británie
? Chuť: Jablko, Karamel, Ovoce
Obal: Plast
? Objem: 2ml (tester), 30ml
Typ: Příchuť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: