Root Beer od Vampire Vape - Příchuť

329 Kč –50 %
root beer UK
329 Kč –50 % 165 Kč / ks 136 Kč bez DPH 55 Kč / 10 ml
Momentálně nedostupné
Varianta

Root Beer - Kořenové pivo - je tradiční americký nealkoholický nápoj vyráběný z několika druhů kořenů a bylinek. Sleva z důvodu expirace: 3/2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Root Beer - Kořenové pivo - i když má pivo v názvu, tak s tím českým pivem nemá nic společného. Root Beer je tradiční americká limonáda vyráběná z několika druhů kořenů a bylinek. 

Příchuť vázaná v PG pouze pro míchání náplní do ecigaret / eliquidů. Míchejte podle požadované intenzity chuti mezi 10-20%. Obsah přibližně 30ml.

Příchutě jsou vyrobeny z ingrediencí té nejvyšší kvality ve Velké Británii v laboratorních prostorech od tvorby až po plnění. Všechny mají číslo šarže a dobu spotřeby. Vzorky jsou uchovávány pro účely testování v budoucnu, k zajištění té nejvyšší kvalita. Když neprojde kontrolou kvality, neopouští prostory.


*Samotná příchuť není k vapovaní. Koncentráty jsou pro osobní, nekomerční použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Vampire Vape z Velké Británie
? Chuť: Koření, Nápoj, Pivo
Obal: Plast
? Objem: 2ml (tester), 30ml
Typ: Příchuť
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora Ze začátku mi to vůbec nejelo. 27.2.2017 23:45
Single coil, Alien, SS v Ammitu. Ze začátku mi to vůbec nejelo. To asi bude tím, že neznám tu limonádu. Po chvilce přemlouvání/zvykání jsem tomu přišel na chuť a to jsem si myslel, že z toho bude ležák. Je to fakt zvláštní chuť. Teď to valím už několik dnů a v poho. Opravdu nevím k čemu to přirovnat.
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: