Vážení zákazníci, od 15.11. do 23.11. je osobní odběr objednávek na výdejním místě možný od 10:00 do 12:30 a v odpoledních hodinách od 15:00 do 17:00. Tým WSV.

Ochucené báze Imperia

Nejprodávanější

5 položek celkem
Imperia ochucena baze Black Tobacco z Wolf Street Vape
299 Kč

Black Tobacco je ochucená báze s příchutí tabáku vhodná k přímému použití jako e-liquid nebo pro úpravu chuti bází či e-liquidů.

Imperia ochucena baze Boruvka z Wolf Street Vape
299 Kč

Populární borůvka od Imperie je zpět v podobě ochucené báze, kterou je možné použít přímo jako e-liquid nebo si jí upravit chuť báze či e-liquidu.

Imperia ochucena baze Green Tobacco z Wolf Street Vape
299 Kč

Green Tobacco je ochucená báze s příchutí tabáku a mentolu vhodná k přímému použití jako e-liquid nebo pro úpravu chuti bází či e-liquidů.

Imperia ochucena baze Kremova broskev z Wolf Street Vape
299 Kč

Krémová broskev je ochucená báze s příchutí broskví a smetanového krému vhodná k přímému použití jako e-liquid nebo pro úpravu chuti bází či e-liquidů.

Imperia ochucena baze Ledova jahoda z Wolf Street Vape
299 Kč

Ledová jahoda je ochucená báze s příchutí lesních a zahradních jahod s chladivým efektem vhodná k přímému použití jako e-liquid nebo pro úpravu chuti bází či e-liquidů.

Ochucené báze od české firmy Imperia je možné použít přímo jako e-liquid do vaší e-cigarety nebo si jimi můžete vylepšit nějaké oblíbené recepty. Jsou k dostání s poměrem 50VG/50PG a v různých úrovních nikotinu.