O nás, o Wolf Street Vape

Chcete vědět kdo jsme?

Jsme manželé, Jana a Lukáš Kuře. Jsme mladá, malá, rodinná firma, plná odhodlání a nadšení.

Přestali jste s Kouřením?

Ano, kdysi jsme byli závislí na nikotinu z klasických cigaret. Teď jsme závislí na páře, resp. aerosolu, s nikotinem z cigaret elektronických.

Elektronická cigareta není kouření?

Když se elektronické cigarety uváděly na trh, provedlo se to dosti nešikovně. Aby se ušetřilo a nemusela se dělat osvěta, uvedla se tato zařízení jako "elektronická cigareta". Naznačilo se tím, že se jedná o podobný přístroj co dokáže nahradit cigaretu klasickou, ale zároveň se tím přenesly i stejné předsudky o škodlivosti a dopadech kouření.

V el. cigaretě nic nehoří, produkuje páru a nejedná se tedy o kouření.

Co to teda je?

Slovo pařit se už používá k něčemu jinému, takže nejlepší alternativou v češtině se zdá být mrakování, či vapování [vejpování], převzaté z angličtiny.

JE možné mít závislost na el. cigaretě?

Používání elektronické cigarety má s tou klasickou společné jen to, že pára z ní může, ale nemusí obsahovat nikotin. Nikotin je látka, na které si lidské tělo vybuduje závislost a je proto těžké s tímto zlozvykem přestat. Díky el. cigaretě tu je možnost snižovat množství nikotinu a dokonce jej v páře nemít vůbec. Tohle vám žádný tabák neumožní.

Ano, tahle pára nás pohltila od prvního okamžiku. Ani nás nenapadlo se ke starému zlozvyku vracet a nyní, po delší době, víme i proč.

čeho CHCETE dosáhnout?

My jsme přestali kouřit klasické cigarety ze dne na den. Předtím jsme přestávali několikrát, bez dlouhodobého úspěchu. Po zjištění, že elektronické cigarety opravdu dokáží nahradit ty klasické a po seznámení se s fakty, chceme tuto pozitivní zkušenost poslat dál. My věříme ve výsledky výzkumů, ale taky chápeme a vidíme, že se tabákové společnosti a jiné instituce profitující na klasických cigaretách všelijak brání, aby si ochránily své příjmy. To nás motivuje ještě více. Chceme, aby i ostatní "závisláci", měli lepší život.

Abychom toho dosáhli chceme na Wolf Street Vape nabízet pouze kvalitní zboží, se kterým máme dobré zkušenosti. Nám na kvalitě záleží a doufáme, že je to tak i u spousty dalších vaperů.

V naší činnosti chceme také využít zkušenosti ze zahraničí, kde jsme s vapováním začínali. Setkali jsme se tam s úžasně přátelským a profesionálním přístupem místních prodejců, který nás inspiroval a motivoval k otevření vlastního obchodu v České Republice. Tento přístup bychom velice rádi poskytli i vám.

OD ZávislostI Koníčkem?

Závislost na páře je nám i našemu okolí mnohem příjemnější. Co víc, testování modů, atomizérů a především liquidů a příchutí se stalo naším koníčkem. Tuto nezvyklou zálibu jsme proměnili v zaměstnání, které, věříme, nebude dělat radost jenom nám, ale i vám. 

A co velkoobchod?

Naše zboží, především příchutě Vampire Vape, prodáváme i velkoobchodně. Napište nám, nebo se zaregistrujte jako firma a my se vám ozveme. Nabízíme bezkonkurenční ceny a servis, skladové zásoby Vampire Vape držíme ve stovkách. Ostatní zboží, dovážené přímo od výrobců máme v jednotkách kusů. Veškeré zboží prochází registračním procesem.

Využíváme ikony Free Icons from Streamline Icons Pack.