Novinka Vaporesso Transformer RDA

Vaporesso Transformer je jedním z nejvšestrannějších RDA. Díky své variabilitě plní přání spousty vaperů. Je vybaven dvěma těly, které jsou odlišné svou velikostí, ale i přívodem vzduchu. Použitím různých variací si můžete tuto kapačku užít deseti různými způsoby. 

Základna Velocity či bez ní

Základnu si můžete postavit se dvěma sloupky ve Velocity stylu nebo bez sloupků. První způsob je v dnešní době zřejmě nejpopulárnější, ovšem druhý nabízí spoustu kreativních možností. Styl velocity je také jedním z nejjednodušších způsobů jak si toto RDA postavit čímž se tento atomizér zpřístupňuje i začátečníkům nebo středně pokročilým vaperům. Zkušení vapeři se zase můžou vyřádit na základně bez sloupků. 

Transformer RDA příchází se dvěma těly - krátké a dlouhé. Které neslouží pouze jako kryt různých druhů buildů, ale poskytují také různý styl vapování. Krátké tělo vytvoří více koncentrovaný vape, což ho dělá ideálním pro buildy zaměřené na chuť. Delší hlava nabízí více prostoru a to ji dělá vhodnější pro cloud-chasing buildy.

transformer_rda_package