Předmotané žhavící spirálky

Pro všechny fanoušky RBA atomizérů jsme do našeho e-shopu naskladnili šest druhů předmotaných spirálek.

CLAPTON COIL, FUSED CLAPTON COIL, NOTCH COIL, SHARK COIL, STAGGERED COIL, SUPER JUGGERNAUT COIL

 

Tyto předmotané spirálky jsou určeny výhradně pro zkušené uživatele. Nesprávné použití může způsobit závažné poškození zařízení.

Před nákupem spirálky si ověřte, zda váš mod podporuje odpor zvolené spirálky. Informace o odporu naleznete v popisu jednotlivých spirálek. V případě použití atomizéru, do kterého je možné nainstalovat dvě spirálky počítejte s tím, že při použití obou spirálek bude výsledný odpor poloviční (u paralelního zapojení spirálek - u většiny dvouspirálkových atomizérů).

Aby vám předmotané spirálky správně žhavili je zapotřebí, pomocí Ohmova zákona, vypočítat správný výkon nebo se řídit výstupním napětím.

Při výběru spirálky je také velice důležité vzít v potaz velikost atomizéru, ve kterém chcete spirálky používat. Základna musí být dostatečně veliká, aby se spirálky nedotýkali komory nebo těla atomizéru, aby bylo zamezeno vzniku zkratu. Samozřejmostí jsou také dostatečně velké kontakty, ve kterých bude spirálka upevněna. 

Důkladné zvážení všech těchto podmínek se vám určitě vyplatí a poté si budete moct vychutnat skvělou chuť a produkci páry, kterou tyto spirálky poskytují. 

Prebuilt_Coil_MIX_Clapton_Fused_Clapton_Notch_Shark_Staggered_Super_Juggernaut

Výrobcem spirálek je firma VapeThink.