Nové TPD nařízení je tu. A co my na to?

Zdravíme všechny příznivce Vampire Vape a Wolf Street Vape. Touto krátkou novinkou bychom rádi shrnuli to, co se u nás událo s přechodem na nové nařízení Tobacco Product Directive, které je platné od 20.5.2017.

Báze a E-liquid obsahující nikotin

Tyto produkty o objemu, který je větší jak 10ml, není dále možné v EU prodávat.

Protože jsme pro Vás chtěli udržet nabídku kvalitních bázi a někteří výrobci / distributoři nebyli schopni dodat vyhovující báze včas, byli jsme nuceni pozměnit sortiment. Na základě referencí zákazníků, členů skupin Facebooku i zdejších prodejců, Vám tímto přinášíme báze Pink Mule:

70VG 80VG 100VG 50/50
PinkMule_PurpleLabel_sklo PinkMule_GreyLabel_plast PinkMule_BlueLabel_sklo PinkMule_GreenLabel_sklo

 

Dlouhodobě jsme je testovali, máme jejich bezpečnostní listy i výsledky testů a nebojíme se říci, že s jejich kvalitou jsme velmi spokojeni.

Jako důsledek přesouváme všechny tyto nevyhovující kousky:

 

do nové kategorie "Neprodejné vzpomínky". Některé máme stále ve výprodeji, ale pouze bez nikotinu. Jedná se opravdu o posledních pár kusů.

Báze Vampire Vape budou společne s boostery dostupné později. Výroba nestíhá pokrýt potřeby Velké Británie, Francie a Německa. Bohužel my jsme v řadě až za Belgií a Holandskem.

Tanky O OBJEMU větším jak 2ml

Nesmí být používány s eliquidy obsahující nikotin. Náležité upozornění jsme doplnili ke všem tankům a setům e-cigaret.

Apelujeme na zdravý rozum

Toto nové nařízení je často záminkou k rozpoutání diskuzí a strhnutí pozornosti různými směry. Náš postoj je následující:

Nadále používejte zdravý rozum a nenechávejte elektronické cigarety s náplněmi obsahující nikotin bez dozoru. Hlavně pak pokud se blízkosti vyskytují děti či zvířata. Jejich zdraví je to nejcennější.

Žádné nařízení nemohou zabránit nezodpovědnému chování. Buďte proto opatrní a nedávejte nehodám žádnou šanci.