Nové TPD nařízení je tu. A co my na to?

Zdravíme všechny příznivce Vampire Vape a Wolf Street Vape. Touto krátkou novinkou bychom rádi shrnuli to, co se u nás událo s přechodem na nové nařízení Tobacco Product Directive, které je platné od 20.5.2017.

Báze a E-liquid obsahující nikotin

Tyto produkty o objemu, který je větší jak 10ml, není dále možné v EU prodávat.

Protože jsme pro Vás chtěli udržet nabídku kvalitních bázi a někteří výrobci / distributoři nebyli schopni dodat vyhovující báze včas, byli jsme nuceni pozměnit sortiment. Na základě referencí zákazníků, členů skupin Facebooku i zdejších prodejců, Vám tímto přinášíme báze Pink Mule:

70VG 80VG 100VG 50/50
PinkMule_PurpleLabel_sklo PinkMule_GreyLabel_plast PinkMule_BlueLabel_sklo PinkMule_GreenLabel_sklo

 

Dlouhodobě jsme je testovali, máme jejich bezpečnostní listy i výsledky testů a nebojíme se říci, že s jejich kvalitou jsme velmi spokojeni.

Jako důsledek přesouváme všechny tyto nevyhovující kousky:

 

do nové kategorie "Neprodejné vzpomínky". Některé máme stále ve výprodeji, ale pouze bez nikotinu. Jedná se opravdu o posledních pár kusů.

Báze Vampire Vape budou společne s boostery dostupné později. Výroba nestíhá pokrýt potřeby Velké Británie, Francie a Německa. Bohužel my jsme v řadě až za Belgií a Holandskem.

Tanky O OBJEMU větším jak 2ml

Nesmí být používány s eliquidy obsahující nikotin. Náležité upozornění jsme doplnili ke všem tankům a setům e-cigaret.

Apelujeme na zdravý rozum

Toto nové nařízení je často záminkou k rozpoutání diskuzí a strhnutí pozornosti různými směry. Náš postoj je následující:

Nadále používejte zdravý rozum a nenechávejte elektronické cigarety s náplněmi obsahující nikotin bez dozoru. Hlavně pak pokud se blízkosti vyskytují děti či zvířata. Jejich zdraví je to nejcennější.

Žádné nařízení nemohou zabránit nezodpovědnému chování. Buďte proto opatrní a nedávejte nehodám žádnou šanci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení