Dovpo Trigger 168 TC

Akce
Značka: DOVPO
1 199 Kč –25 %
Dovpo Trigger 168 TC z Wolf Street Vape úvodní
1 199 Kč –25 % 899 Kč / ks 743 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Trigger 168 od Dovpo patří funkčností, vzhledem i provedením mezi mody z dražší cenové kategorie. Přecházíte-li z jednoduchého zařízení, měli byste jej určitě zařadit do užšího výběru pro pokročilé vapery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento mod na dvě baterie je v režimu kontroly teploty na spirálce (TC) vybaven kompletní podporou běžně používaných materiálů. Podporuje výstupní napětí v rozsahu od 6,4 do 8,4 voltů a společně s atomizérem o odporu 0,1 až 3,0 ohmu dokáže do spirálky poslat výkon od 5 do 168W. Pokud k tomu přidáme velmi ergonomický tvar s chytře umístěným žhavícím tlačítkem, stává se z něj vítěz kategorie dvouválců s výkonem do 170W. 

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Každý pokročilý vaper jej zvládne nastavit i bez manuálu. K ovládání slouží 4 tlačítka. 3 na přední straně a tlačítko žhavení, které je nezvykle společně s podsvícením nápisu Dovpo, integrované do dvířek krytu baterií. Nezvyklé, ale velmi ergonomické. Tak dostává jméno "Trigger" jasný původ. Žhavení totiž budete aktivovat stejně jako spoušť na zbrani (trigger).

Celý průběh nastavení doprovází intuitivní informace z velkého OLED displeje umístěného na čelní straně.

Vývojáři si na něm dali opravdu záležet a ztratit se v něm lze snad jen po přepnutí do Čínštiny.

Nastavovací tlačítka se dají uzamknout. To lze provést současným stisknutím tlačítek S a - a zamezit tak náhodnému přenastavení při ledabylém uchycení či "osahávání" v průběhu kochání se ergonomickým tvarem známým již z dob prvních "Reuleaux".

 

BOHATÝ REŽIM KONTROLY TEPLOTY

V nabídce režimů TC naleznete nejen nerez (SS), ale i titan (Ti) a nikl (Ni). Mezi materiály a režimy lze velmi jednoduše přepínat podržením tlačítka S (nastavení). To se společně s + a - nachází na přední straně modu. Každý z těchto režimů má i možnost nastavení křivky teploty, takže si průběh potahu lze dle libosti přizpůsobit a nastavit tak i silnější předžhavení. Nastavení výkonu v režimu TC je samozřejmostí. Výkon nastavíte v nabídce, kterou lze zobrazit současným stisknutím tlačítka S a +. Současným stisknutím tlačítek + a - se pak dostanete do nastavení jednotlivých pamětí pro křivku žhavení / teploty. Mezi pamětmi lze přepínat tlačítky + a -.

FUNKČNÍ A NEOTŘELÝ VZHLED

Při bližším pohledu si začnete všímat detailů, jako již dříve zmíněných umístění ovládacích prvků, otvorů ať k odklopení dvířek baterií či jejich ventilaci. V průběhu následného používání je patrné, že každý detail není prvoplánový a prošel několika iteracemi.

Například dvířka baterií jsou opravdu pevné a jejich tvar společně s magnety zajistí, že se nehnou ani o píď a to i když je potrápíte.

Kvalita povrchové úpravy je srovnatelná s mody z vyšší cenové kategorie. Stejně jako většina modů je i tento vyroben ze slitiny zinku a například u bronzové verze je jeho nátěr opatřen dodatečným lakováním. To prodlouží jeho životnost a tak po pár dnech používání nemusíte řešit co s modem udělat, aby vypadal k světu jako tomu bývá u jiných výrobců. 

 
 
 • Velikost: 82,5mm x 41,5mm x 40,5mm
 • Materiál: slitina zinku
 • Displej: OLED, 2,4 cm
 • Výstupní napětí: 6,4 - 8,4V
 • Výstupní výkon: 5 - 168W
 • Rozsah teploty v režimu TC
  • 93°C - 315°C
  • 200°F - 600°F
 • Baterie:
  • 2x tvrdé baterie 18650 (nejsou v balení)
  • balancované rychlé nabíjení 2A
 • Závit atomizéru: 510

OBSAH BALENÍ

 • 1 x Dovpo Trigger 168 TC
 • 1 x micro-USB kabel
 • 1 x uživatelský manuál
 • 1 x informace jaké baterie používat
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mody a Gripy pro elektronické cigarety
Záruka: 2 roky
? Baterie: x2
Mód TC: Nikl - Ni200, Titan - Ti, Nerez - SS316
Rozsah odporu: 0,1 - 3,0 Ohm
Výstupní výkon: 5 - 168 W
? 510 konektor: Ano, Odpružený
Režimy: Bypass, VW, VT (TC)
Rozsah napětí: 6,4 - 8,4 V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: