Innokin Pocketbox - 1200mAh

669 Kč / ks 553 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Extra malý set s jednoduchým ovládáním, integrovanou baterií i atomizérem a skvělým podáním chuti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Innokin Pocketbox je úžasně kompaktní zařízení s integrovanou baterií o kapacitě 1200mAh a zabudovaným 2ml atomizérem, který je primárně určený pro taháni do plic (DL), ale s použitím jiné žhavící hlavy lze použít i na šlukování (MTL). Jeho nízkou váhou a mini rozměry budete příjemně překvapeni. Díky těmto parametrům se lehce schová v dlani, a také snadno vleze do každé kapsy nebo malé kabelky.


Pocketbox nabízí jednoduché ovládání, bez potřeby jakéhokoliv nastavování. Pomocí žhavícího tlačítka mod klasickým pěti-klikem zapnete i vypnete. Zařízení funguje na principu přímého výstupního napětí. Znaména to, že spirálka bude více žhavit, čím více bude nabitá baterie. Pro kontrolu stavu baterie je nad USB portem malá led dioda. Při plném nabití svítí zeleně, zhruba poloviční kapacita je indikována oranžově a téměř vybitou baterii znázorňuje červená.

 

Atomizér s kapacitou 2ml je zapuštěný do těla modu. Součástí balení je žhavící hlava s odporem 0,35 ohm, určená pro přímé tahání do plic (DL). Její výměna i doplnění e-liquidu je velice snadná. Po odšroubování vrchní části se e-liquid nalije jednoduše do zásobníku. Aby bylo zamezeno přetečení e-liquidu, doporučujeme dodržovat maximální povolenou hladinu plnění, která je vyznačena na přední průhledné části. Pocketbox je kompatibilní i s žhavícími hlavami s odporem 1,2 ohm (nejsou součástí balení), díky kterým můžete zařízení použít i na šlukování (MTL).

PARAMETRY

 

 

  

OBSAH BALENÍ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety na přímé tahání do plic (DL)
Záruka: 2 roky
? Baterie: vestavěná, 1200 mAh
Kapacita atomizéru: 2ml
? Nabíjecí konektor: micro USB
Výstupní výkon: až 40W
Atomizér: integrovaný
Displej : Ne
Režimy: Pouze neregulovatelný mod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: