E-cigareta Innokin Zlide Tube - 3000mAh

945 Kč / ks 781 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Elegantní MTL zařízení s jednoduchým ovládáním, vysokou kapacitou baterie a skvělým podáním chuti díky ověřeným žhavícím hlavám Z-Coils.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlide Tube je e-cigareta klasického trubkové tvaru s průměrem 24mm. Uvnitř se nachází zabudovaná baterie s kapacitou 3000mAh, která v kombinaci s atomizérem Zlide a MTL žhavícími hlavami Z-Coils nabídne dlouho životnost na jedno nabití.

Zařízení se ovládá pomocí jednoho tlačítka, které díky jeho hranatému tvaru nejde přehlédnout ani přehmátnout. Pro zapnutí a vypnutí této e-cigarety stačí pouze třikrát stisknout tlačítko. Po zapnutí zařízení se rozbliká barevná led dioda umístěná na okraji tlačítka. Tři barvy slouží k signalizaci stavu baterie – zelená znamená 100 – 40 %, modrá 40 – 10 %, červená pod 10 %.

Mod je vybaven chytrým senzorem, který podle odporu žhavící hlavy Z-Coil dokáže přizpůsobit výkon. V případě použití žhavící hlavy s odporem nad 1 ohm nastaví zařízení výkon na 13 W. Bude-li použita hlava s odporem nižším než 1 ohm mod nastaví výkon na 16 W.

Součástí setu je nový atomizér Zlide s kapacitou zásobníku 4ml. Posuvné horní plnění je opatřeno dětskou pojistkou zabudovanou do drip tipu. Pro otevření zásobníku je nutné drip tip povytáhnout. Zlide je nástupcem oblíbeného atomizéru Zenith. Spolu s ním sdílí žhavící hlavy Z-Coil, které je možné použit v obou atomizérech. V balení se nachází nová žhavící hlava s odporem 1,2ohm, která byla vytvořena přesně na míru pro tento set. Ve spodní části atomizéru se nachází nastavitelné airflow, které umožní přizpůsobit proudění vzduchu a vyladit si tak potah podle vlastních potřeb. 

Hledáte-li klasické trubkové MTL zařízení se slušnou výdrží baterie a kvalitním atomizérem s ověřenými žhavícími hlavami, tak je Zlide Tube kit vytvořen přesně pro vás.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety na šlukování (MTL)
Záruka: 2 roky
? Baterie: vestavěná, 3000mAh
Kapacita atomizéru: 4ml
? Nabíjecí konektor: micro USB
? 510 konektor: Ano
Max průměr atomizéru: 24mm
Max výkon: 16W
Nabíjecí proud: 5V / 1 A
Obsah balení: náhradní těsnění, náhradní skleněné tělo, náhradní drip tip, micro-USB nabíjecí kabel, Zlide Tube mod, Zlide atomizér, žhavící hlava 0,8ohm, Žhavící hlava 1,2ohm

Video test od Karotky (CZ)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: