Jak vybrat e-cigaretu na šlukování (MTL)

Jak vybrat e-cigaretu na šlukování-MTL-Wolf_Street_Vape

Výběr první e-cigarety může vypadat na první pohled složitě, a proto se v tomto článku podíváme na základní kategorie typů e-cigaret a také vám doporučíme pár ověřených modelů.

Při výběru e-cigarety na klasické šlukování se nám nabízí 3 kategorie - pody, základní sady a sady modu s atomizérem.

PODY

Pody z Wolf Street Vape

Jedná se o maximálně jednoduché zařízení, která mají, až na pár výjimek, automatické spínání - nemusíte mačkat tlačítko, stačí začít potahovat.

E-liquid se plní do tzv. cartridge. Výhodou cartridge je to, že jich můžete u sebe nosit více a velice pohodlně ji vyměnit. Snadno si tak můžete během dne měnit příchutě a síly nikotinu.

Pody se obvykle vyznačují nízkým výkonem a jsou tak ideální pro silnější e-liquidy a nebo tzv. salt nikotinové e-liquidy (nikotinová sůl). Díky tomu slouží k rychlému a efektivnímu doplnění nikotinu do těla, což kuřák vyžaduje. Pokud si budete míchat vlastní náplně, obecně pro použití v podech doporučujeme vyšší koncentraci příchutě. Kvůli menší kapacitě baterie a tedy kratší výdrži, nejsou pody předurčeny pro celodenní vapování.

Pody mají většinou tvar placičky, což je předurčuje k pohodlnému nošení v kapse.

Doporučené produkty

Demon Killer Jbox - stylová sada nabízející netradiční konstrukci, která schovává cartridge v těle baterie. Můžete se těšit na velmi dobrou výdrž baterie a slušný výkon.

Demon Killer JBOX z Wolf Street Vape

Justfog Minifit - miniaturní pod, který schováte úplně kdekoli. Zaujme především svojí nenápadností a dobrým podáním chuti.

Justfog Minifit z Wolf Street Vape

OnCloud Ion - prémiový pod od společnosti DotMod nabízející unikátní stylový design, výbornou výdrž baterie a ojedinělou možnost přepínání výkonu.

OnCloud Ion Pod z Wolf Street Vape

ZÁKLADNÍ SADY

Základní sady e-cigaret na šlukování z Wolf Street Vape

Od podů je poznáte na první pohled, protože mají tvar trubičky, slangově jsou označované jako propisky. Na rozdíl od podů se vyznačují větším výkonem, většími objemy atomizérů a delší výdrží baterie.

Základní sady jsou především vhodné pro začínající silnější kuřáky a nabídnou velmi slušný výkon s výrazným hitem a dobré podání chuti. Jako příjemný bonus nabízejí už skoro celodenní výdrž baterie.

Doporučené produkty

Joyetech eGo AIO Eco - základní model od renomované společnosti Joyetech, který nabízí drobné rozměry, velmi dobré podání chutě a snadnou obsluhu.

Joyetech eGo AIO Eco z Wolf Street Vape

Innokin Endura T20S - výkonný model od společnosti Innokin. Uspokojí i silnější kuřáky a nabízí výborné podání chuti a výdrž baterie.

Innokin Endura T20S z Wolf Street Vape

iStick Pico Baby - kompaktní rozměry, netradiční design a velmi dobré podání chuti.

iStick Pico Baby startovací sada z Wolf Street Vape

SADY MODU S ATOMIZÉREM

Sady modu s atomizérem z Wolf Street Vape

Sady jsou určeny pro větší hračičky. Nabízejí podobnou výdrž a objem atomizéru jako základní sady, ale jako příjemný bonus nabízejí možnosti nastavování výkonu a v některých případech i režimy TC.

V těchto sadách naleznete mody, které můžete použít i v budoucnu, když budete chtít vyzkoušet například motací atomizéry a teplotní režimy. Nabízí dostatečnou kapacitu baterie a široké možnosti nastavení.

Díky nastavování výkonu si můžete sami vybrat, jaký výkon vám bude vyhovovat. Od nastaveného výkonu se odvíjí tvorba páry, hit a podání chuti.

Doporučené produkty

Aspire Zelos kit - skvěle vybavený mod a osvědčený atomizér Nautilus 2. Mod Zelos nabízí kompletní nabídku režimů včetně režimů s kontrolou teploty na spirálce a skvělou kapacitu baterie.

Aspire Zelos 50W Kit z Wolf Street Vape

Aspire NX30 - kompaktní set, který nabízí atomizér Nautilus X s výrazným podáním chutě. Mod NX30 má velice snadné ovládání a slušnou kapacitu baterie.

Aspire X30 Rover set s Nautilus X z Wolf Street Vape