Odhalení: Co se skrývá za příchutí eliquidu Pinkman

Ano, tohle by chtěl vědět snad každý a my se na to i zeptali. Než nám však od Vampire Vape přijde odpověď, chtěli jsme Vás seznámit s tím, co se nám o něm podařilo dohledat. Ano, pinkman není jen příchuť do eliquidu.

Pinkmanův původ je odhalen

aaron-paul-1_pinkman

Aaron Paul je americký herec, který v seriálu Perníkový táta (Originál: Breaking Bad, SK: Perníkový tatko) ztvárnil postavu Pinkmana. Podle seriálu dostali společně s Heisenbergem jméno i nejoblíbenější e-liquidy od Vampire Vape.

Spojitost je zřejmá. Všichni ze seriálu, ale i ti co se pohybují kolem liquidů, se v podstatě vyskytují poblíž kroužku mladých i  starších chemiků. Postupem času si produkty pocházející ze seriálového či vaperského spolku oblíbilo spousta „uživatelů“. Ano, dá se na nich velmi rychle vybudovat závislost. Však víte, jak to myslíme.

No a co se náplní do e-cigaret týče, bude to určitě tou výjimečně prokreslenou chutí ovoce. Je unikátní, lahodná, a kvůli své výjimečnosti i nesmírně oblíbená.

 

 Pinkman je v současnosti jednička

V současnosti se Pinkman v našem světe vyskytuje hlavně jako příchuť na tvorbu e-liquidů a v podobě náplní do elektronických cigaret, nyní už i ve více variacích. I když byl seriál opravdu geniální a hodně jsme si jej užili, Pinkman je v době publikování tohoto článku nejprodávanější příchuť od Vampire Vape na Wolf Street Vape, a tak jsme se rozhodli na něj zaměřit.

P%C5%99%C3%ADchu%C5%A5_do_eliquid%C5%AF_Pinkman_Vampire_Vape

Složení však zůstává dál utajené

„Tato chuť potěší každého milovníka či milenku :) ovocných příchutí. Úžasná kombinace ovoce způsobí chuťovou explozi ve vašich ústech.“ Tohle je text, který si u příchutě do eliquidu můžete přečíst v detailu produktu a ano, neříká toho moc. Je to ovocná, výjimečná chuť, ale protože se také jedná o jeden z nejdůležitějších prodejních artiklů Vampire Vape, složení zůstává veřejnosti utajeno. Chuťové podání příchuti a eliquidu se liší v podstatě jen poměrem VG/PG a bází kterou použijete.

Co se nám podařilo dohledat

Karotka ve svém videu chuť popsal asi takto: hlavní složkou je něco jako jahoda, malina, možná trošičku svěžího ovoce – namrzlá malina nebo jahoda. Podobné kulatým bonbonům, co po nich měli všichni strašně zhubnout, s jakoby ovocnými zářezy s krémem. Dále je malinko cítit jakoby slabý podklad něčeho mezi buchtou a krémem. Hlavní složkou však je nářez jahod, malin a možná i trošky červeného rybízu.

Každopádně to shrnul jako strašně dobrý, s čímž plně souhlasíme.

Podívali jsme se však i jinde. Na některých webech v Anglii je chuť popisována jako směs chutí grapefruitu, citrónu a pomeranče, dalších jako chuť podobná fruit winders a jiní říkají, že obsahuje směs červených bobulí s troškou sladkosti. Ne však přeslazené, ale sladké „tak akorát“.

Pinkman_fruit_winders

Hodnocení ELIQUIDU

Na německém vapengo má liquid Pinkman hodnocení 4,5 z 5 a to hned u 43. recenzí, což o něčem vypovídá. Našli jsme i web v Anglii, kde ze 170 recenzi dostal úctyhodné čtyři hvězdičky z pěti.

Pinkman 70-30 hodnoceni VV UK

Pokud si příchuť namícháte v poměru 70VG/30PG, pravděpodobně docílíte ještě lepšího požitku, jak prokazuje hodnocení přímo ze stránek výrobce.

Sláva dává chuti sílu růst

Popularita této příchutě přiměla Vampire Vape k zamyšlení, což vedlo k rozšíření řady e-liquidů novými variacemi.

Nové exempláře se objevili v edici Vlads VG. V té naleznete Pinkmana na ledě a Pinkmana Revamped. Ten na ledě chutná jako originál, avšak s jednou, minimální, změnou – ledovostí. Je bez barvy a zmiňovaná ledovost eliquidu je dodána lahodným mentolem což e-liquidu dodává opravdu svěží chuť.

pinkman_on_ice
pinkman_revamped

Rozšíření kolekce eliquidů v minulém roce přišlo až jako odezva na různé variace zákazníků. Už předtím si fanoušci Vampire Vape rádi dochucovali Pinkmana dodatečným přidáním jahody. I nám to bylo, jako obměna pro náš celodenní vape, doporučeno, a proto jsme si tuto změnu vyzkoušeli taky. Základ 10 % Pinkman a 5 % Jahody.

Bylo to parádní. Tento jednoduchý postup, jehož výsledkem je něco nového, ale pořád blízkého k tomu, co máme rádi, nás v podstatě přesvědčil, že variace chutí s oblíbeným základem jsou takřka nekonečné. Právě tuto chuť nám nejvíce připomíná nažloutlý Pinkman Revamped, což bychom asi nejlépe přeložili jako „přešitý Pinkman“.

Závěrem – prostě ho doporučujeme

Pinkmana rozhodně doporučujeme jako celodenní vape. Výrobce v podstatě u všech příchutí uvádí doporučený poměr pro míchání 10 %-20 %, ale míchání na 20 % považujeme za zbytečné plýtvání. Chcete-li chuť výraznou, dejte 15, stačí-li vám podání chuti „na pohodu“, 10 % vám bude stačit.

Pinkman je klasika a vzhledem k zájmu, který vzbouzí nejen u nás v ČR, ale po celé Evropě, jsme mu chtěli vzdát čest tímto krátkým článkem. Pokud se vám líbil a něco si odnášíte, jsme potěšeni.

Odpověd: co, resp. kdo, stojí za eliquidem Pinkman:

Za vším stojí tihle chlapící Nathan (vlevo) a Phil (vpravo):

about-us