KIZOKU Kirin MTL Tank

189 Kč / ks 156 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Japonská společnost Kizoku přichází s novým jednorázovým atomizérem určený pro šlukování a snadnou obsluhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na první pohled vás určitě zaujme vzhled KIZOKU Kirin MTL. Je tvořený kombinací nerezové oceli s tvrzeným plastem. Na těle atomizéru naleznete pohodlný náustek typu 510, který lze vyměnit za váš vlastní. Přehled o stavu liquidu je naprosto dokonalý, protože je celé tělo průhledné. Plnění probíhá zespodu plastového tanku, který snadnou vyšroubujete ze základny. Na té se nachází plynulá regulace airflow od volnějšího MTL až po velmi utažený potah. 

KIZOKU Kirin MTL je označován jako jednorázový atomizér. Je to z toho důvodu, že se v něm nemění žhavící hlavy, ale celý plastový tank. Mezi jasné výhody tohoto řešení patří to, že u sebe můžete mít více tanků s různými příchutěmi a velice snadno je měnit za provozu. 

Uvnitř tanku se nachází pevně vestavěná žhavící hlava s odporem 1.2Ohm. Spirálka je vyrobena z velice tenkého drátu a proto lze tento atomizér i přes vyšší odpor bez problémů používat na mechanických modech a nebo modech bez regulace výkonu. Na regulovaném modu pak stačí KIZOKU Kirin MTL Disposable Tank pouhých 8-12W pro podání skvělých výkonů.

Díky malé spirálce a absenci komínu nabízí KIZOKU Kirin MTL Disposable Tank velmi dobré podání chutě. To je naprosto bezprostřední a především velice výrazné. Nejvíce si v KIZOKU Kirin MTL vychutnáte ovocné a dezertní liquidy. Ty doporučujeme v poměru 50/50.

Doplňkové parametry

Kategorie: Atomizéry pro e-cigarety
Kapacita: 2 ml
Průměr: 21,5 mm
Materiál: Nerezová ocel, PCTG plast
Odpor žhavící hlavy: 1,2 ohm
Rozměry: 21,5 × 41,6 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: