Aspire Nautilus Mini BVC 2ml

699 Kč 599 Kč / ks 495 Kč bez DPH
Ukončeno
Položka byla vyprodána…

Skvělé podání chuti, jednoduchá konstrukce, velice dobrá výdrž žhavící hlavy, objem 2 ml – to vše nabízí klasický MTL atomizér Nautilus Mini od Aspire.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Atomizér Aspire Nautilus Mini BVC 2ml se stal legendou mezi drobnějšími atomizéry díky spojení nádherné kombinace skleněného tanku a nerezových prvků s ikonickým náustkem. Jeho průměr je 19,5 mm a na výšku má i s náustkem 72,85 mm.

Nautilus Mini má jedinečné nastavitelné proudění vzduchu (airflow). Jednoduchým pootočením spodního kroužku si můžete nastavit 4 úrovně průtoku vzduchu, tak aby vyhovoval přesně vašim požadavkům.  

Atomizér se plní ve spodní části. Nejprve zkontrolujte, zda je horní nerezová část pevně zašroubovaná. Poté atomizér otočte a odšroubujte spodní část i s žhavící hlavou. Poté atomizér naplňte opatrně e-liquidem – nechte ho stékat po skleněném těle atomizéru. Spodní část se žhavící hlavou opět našroubujte zpět.

V balení naleznete dvě žhavící hlavy BVC (bottom vertical coil) s odporem 1,6 a 1,8 ohm určené pro šlukování - MTL, které nabízí skvělé podání chuti e-liquidu.

  

OBSAH BALENÍ

 
  • 1x clearomizer Aspire Nautilus Mini BVC
  • 1x žhavící hlava 1,6 ohm
  • 1x žhavicí hlava 1,8 ohm
  • 1x Manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Atomizéry na tovární hlavy
Kapacita atomizéru: 2ml
Průměr atomizéru: 19,1 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: